Left Banner

Left Banner

Search Blog

Search Blog

Blog Categories

Blog Categories

Popular Articles

Popular Articles

Recent Articles

Recent Articles

Maisto papildai

Maisto papildas savijautai ir grožiui, Vitaminai aktyviam gyvenimo būdui, ilgaamžiškumui. Įvairūs Dietiniai papildai: energija ir medžiagų apykaita, virškinimo sistema, kraujotakos sistema, kvėpavimo sistema, šlapimo sistema, endokrininė sistema, nervų sistema, skeleto ir raumenų sistema, Imuninė sistema.

Nature's Sunshine Maisto papildai savijautai ir grožiui, Dietiniai papildai ilgaamžiškumui, aktyviam gyvenimo būdui

Subkategorijos

 • energija ir medžiagų...

  Interneto vaistinė, Maisto papildai energijai, Energotonikas, Darbingumui. Medžiagų apykaita arba dar kitaip – metabolizmas. Metabolizmas yra visų cheminių procesų, leidžiančių organizmui palaikyti gyvybę, derinys. 

 • virškinimo sistema

  Virškinimo organų sistema – organų visuma, dalyvaujanti maisto paėmime, rijime, smulkinime, virškinime, maisto medžiagų įsiurbime ir virškinimo atliekų šalinime. Šiai sistemai taip pat priskiriamas nervinis ir humoralinis išvardintų procesų valdymas. Virškinimo sistemą prasideda burnos anga, toliau eina ryklė, stemplė, skrandis, plonosios žarnos ir storosios žarnos, pasibaigianti išeinamąja anga. Virškinimo sistemai taip pat priklauso didžiosios seilių liaukos, kepenys ir kasa.

 • kraujotakos sistema

  Kraujotakos sistema – viena iš organų sistemų, aprūpinanti organizmo ląsteles maisto medžiagomis ir pašalinanti nenaudingus apykaitos produktus. Šią užduotį vykdo kraujas, nes jis – cirkuliuojantis audinys. Kraujagyslės organuose ir audiniuose sudaro uždarą sistemą, kuriomis kraują varinėja širdis. Per kraujotakos sistemą į ląsteles patenka ir hormonai, ir kitos medžiagos, reikalingos ląstelių veiklai reguliuoti.

 • kvėpavimo sistema

  Kvėpavimo sistema – tai organų sistema, palaikanti reikiamą dujų apykaitą organizme, kuri yra gyvybiškai svarbi žmogui. Skiriamos dvi pagrindinės kvėpavimo organų sistemos dalys – kvėpavimo takai, kuriais cirkuliuoja įkvėpiamas oras ir plaučiai, per kuriuos vyksta kraujo aprūpinimas deguonimi ir CO2 pašalinimas iš organizmo.

 • šlapimo sistema

  Maisto papildai šlapimo sistemai, Vyrams, Moterims, šlapimo pūslės, šlapimo takų funkcijoms ir normaliam šlapimo sistemos darbui palaikyti.

 • endokrininė sistema

  Endokrininę sistemą sudaro galvos smegenyse esanti posme- geninė liauka (hipofizė) ir kankorėžinė liauka, skydliaukė, prieskydinės liaukos, antinksčiai, kasos Langerhanso salelės, kiaušidės, sėklidės. Šių liaukų ląstelės gamina hormonus, kuriuos išskiria tiesiog į kraują ar limfą. Šių hormonų poveikis organizmui priklauso nuo konkrečios liaukos gaminamo hormono.

 • nervų sistema

  Pasirūpinkite nervų sistema. Maisto papildai nervų sistemai, atminčiai, miegui. Platus vitaminų ir maisto papildų nervų sistemai pasirinkimas. Aukščiausios kokybės maisto papildai nervų sistemai. Vyrams, moterims, senjorams.

 • skeleto ir raumenų...

  Raumenų ir skeleto sistemas veikiantys vaistai ir Maisto papildai. Maisto papildai Sanariams, raumenims padės sustiprinti audinius ir leis pamiršti varginančius mėšlungio skausmus. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta.

 • Imuninė sistema

  Maisto papildai imuninei sistemai padės palaikyti optimalų organizmo atsparumą, reikalingą bioaktyvių medžiagų kiekį, normalią imuninės sistemos veiklą ir tinkamą energijos apykaitą.

Aktyvūs filtrai